O nas - Taelo.pl

Właścicielem serwisu Taelo.pl jest Web INnovative Software Sp. z o.o. - dostawca  oprogramowań w wersji online usprawniających codzienną pracę przedsiębiorców.

Jak działa Taelo.pl?

Taelo.pl to serwis internetowy, który łączy klientów z fachowcami w swojej branży. Platforma stanowi wygodne połączenie osób chcących zlecić pracę z wykonawcami będącymi specjalistami w swojej dziedzinie. Wystarczy dodać bezpłatne ogłoszenie, które zostanie automatycznie dopasowane do profilu wykonawców znajdujących się w bazie. Na tej podstawie użytkownik zlecający wykonanie pracy, otrzymuje oferty od różnych specjalistów, spośród których wybiera najlepszą dla siebie. Po zakończonej pracy zlecający może ocenić efekty współpracy, a sam oceniany zyskuje tym samym bazę zadowolonych i polecających go klientów.

Misja serwisu

Głównym celem oprogramowania Taelo.pl jest wspieranie pracy przedsiębiorców poprzez udostępnianie prostych narzędzi do prowadzenia i rozwoju biznesu. W myśl tej zasady serwis łączy właścicieli firm z ich klientami, dopasowując gotowe usługi do ich potrzeb oraz ułatwiając wzajemny kontakt.

Korzyści dla użytkowników

Dodawanie ogłoszeń w Taelo.pl jest przede wszystkim szybkie i wygodne. Innowacyjność serwisu polega na rozwiązaniu, które sprawia, że użytkownik nie musi martwić się o znalezienie najlepszego eksperta. Nie ma zatem potrzeby spędzania kilku kolejnych godzin w internecie na wyszukiwaniu wykonawców. Zbędne jest także wykonywanie setek telefonów w celu zapytania o możliwość zrealizowania zlecenia. Raz dodane ogłoszenie za pośrednictwem portalu Taelo.pl trafia do specjalistów, którzy spełniają określone parametry ogłoszenia. Po stronie zlecającego pozostaje już tylko wybór najkorzystniejszej oferty i wystawienie oceny po zakończonym zadaniu. I co najważniejsze - wszystko to jest całkowicie za darmo! Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z dodawaniem ogłoszenia, oszczędzając jednocześnie przy tym swój czas.

Możliwości dla specjalistów

Rejestracja dla wykonawców to pakiet szerokich możliwości. Serwis Taelo.pl stanowi platformę na dodatkową i bezpłatną reklamę marki. Dzięki stworzeniu wizytówki firmy możliwe jest rozwijanie obecnej bazy klientów, jak również zdobywanie nowych, lojalnych kontaktów. Szereg dostępnych funkcji zapewnia możliwość budowania wizerunku eksperta. Jedną z nich jest opcja prowadzenia bloga firmowego - dzięki specjalistycznym artykułom i zapewnieniu tym samym gotowych rozwiązań, zyskać można zaufanie klientów oraz promocję swoich usług w niebanalny sposób.

Platforma Taelo.pl zapewnia dostęp do najważniejszych działań firmy w jednym miejscu - pozyskiwania klientów, utrzymywania z nimi stałego kontaktu i dostarczanie usług.

 

Informacje o właścicielu serwisu:

 

Web INnovative Software Sp. z o.o.

ul. Bolesława Krzywoustego 105/21

51-166 Wrocław

KRS: 0000342082

NIP: 8982167294

TEMATY ARTYKUŁÓW

Zobacz wszystkie tematy