Resetowanie hasła w serwisie Taelo.pl

W razie wystąpienia problemów z logowaniem się na swoje konta w Taelo.pl problem może dotyczyć nieprawidłowego hasła logowania do konta w systemie. W serwisie Taelo.pl możliwe jest resetowanie hasła. Aby nadać nowe hasło należy podczas logowania do Taelo.pl należy wybrać odnośnik Nie pamiętasz hasła?

resetowanie hasła-widok logowania

W kolejnym kroku użytkownik zostanie poproszony o podanie adresu e-mail, na który zostało zarejestrowane konto w serwisie Taelo.pl.

resetowanie hasła

Następnie na podany wcześniej adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z poziomu, której użytkownik będzie miał możliwość zmiany hasła logowania do konta.

resetowanie hasła-email

Po przejściu do wiadomości e-mail i wybraniu odnośnika Ustaw hasło użytkownik zostanie przeniesiony do ekranu zmiany hasła w serwisie Taelo.pl.

resetowanie hasła-resetowanie hasła

W polu Nowe hasło należy wprowadzić hasło, które posłuży do logowania się na konto w systemie. Wprowadzone dane należy zatwierdzić przyciskiem Zmień hasło. Po procesie resetowania hasła użytkownik na powrót uzyska możliwość logowania się do systemu, po naciśnięciu przycisku Zaloguj się na stronie głównej i podaniu nowych danych loginowych.

 

 

TEMATY ARTYKUŁÓW

Zobacz wszystkie tematy