Ogłoszenia w Taelo.pl

Dodawanie ogłoszenia

Aby dodać ogłoszenie w Taelo.pl, należy z widoku strony głównej wybrać przycisk Dodaj ogłoszenie.

ogłoszenie

Następnie użytkownik zostaje przekierowany do kreatora ogłoszenia. W pierwszym kroku dodawania ogłoszenia należy wybrać kategorię, do której ma ono należeć. Po uzupełnieniu danych należy wybrać przycisk Dalej, aby przejść do kolejnego kroku.

ogłoszenie

W drugim kroku użytkownik ma możliwość uzupełnić pola Tytuł oraz Opis, aby dokładnie określić szczegóły ogłoszenia. Można również określić budżet na dane zlecenie.

Budżet to określenie maksymalnej kwoty, którą użytkownik jest w stanie przeznaczyć na realizację ogłoszenia. Informacja ta pozwoli wykonawcom spersonalizować ofertę specjalnie do potrzeb danego klienta.

ogłoszenie

Trzeci krok wymaga określenia lokalizacji wykonywania danego zlecenia.

ogłoszenie

Każde ogłoszenie w Taelo.pl będzie widoczne przez 30 dni. Po upływie tego czasu zostanie ono zarchiwizowane. Serwis Taelo daje możliwość wydłużenia tego czasu o kolejne 30 dni poprzez zaznaczenie opcji Przedłuż do 60 dni.

Ostatnim krokiem dodawania ogłoszenia jest podanie adresu email. Jeśli Ogłoszeniodawca posiada już konto w systemie Taelo.pl to po uzupełnieniu adresu e-mail niezbędne będzie podanie wcześniej ustalonego hasła do konta w serwisie. Po zatwierdzeniu wprowadzonych danych przyciskiem Zaloguj się i opublikuj ogłoszenie ogłoszenie zostanie opublikowane.

Jak dodać ogłoszenie w Taelo.pl- Szczegóły ogłoszenia

W przypadku gdy użytkownik nie posiada konta to istnieje możliwość jego utworzenia w ostatnim kroku kreatora: Rejestracja konta ogłoszeniodawcy

Modyfikowanie ogłoszenia

Istnieje możliwość modyfikacji wcześniej dodanego ogłoszenia. Aby to zrobić, należy przejść do zakładki Dodane ogłoszenia, kliknąć w żądane ogłoszenie i wybrać akcję Edytuj.

Jak dodać ogłoszenie w Taelo.pl- edycja ogłoszenia

Spowoduje to otwarcie ekranu modyfikacji.

Jak dodać ogłoszenie w Taelo.pl- historia edycji

Zmiany należy zatwierdzić przyciskiem Zapisz.

Po wprowadzeniu modyfikacji z poziomu widoku ogłoszenia widoczna będzie Historia edycji.

ogłoszenie  

TEMATY ARTYKUŁÓW

Zobacz wszystkie tematy