Rejestracja konta ogłoszeniodawcy w Taelo.pl

Użytkownicy serwisu Taelo.pl mają możliwość założenia konta w celu dodawania ogłoszeń oraz weryfikacji ich statusu. Dodatkowo w prosty sposób mogą kontaktować się z wybranymi użytkownikami poprzez funkcję wiadomości oraz oceniać wykonawców po realizacji usługi.

Rejestracja konta ogłoszeniodawcy odbywa się poprzez dodanie pierwszego ogłoszenia w serwisie Taelo.pl. Z poziomu strony głównej wystarczy wybrać przycisk Dodaj ogłoszenie.

rejestracja

W celu utworzenia konta ogłoszeniodawcy w serwisie, w ostatnim kroku dodawania ogłoszenia należy podać adres e-mail, na który chcemy dokonać rejestracji. Wymagana jest również akceptacja regulaminu.

rejestracja

Wprowadzone dane należy zatwierdzić przyciskiem Dodaj ogłoszenie.

Po przejściu wszystkich kroków kreatora dodawania ogłoszenia należy przejść do swojej skrzynki poczty elektronicznej w celu potwierdzenia wprowadzonego adresu e-mail i nadania hasła do konta w serwisie. Po zapoznaniu się z wiadomością oraz wybraniu przycisku Ustaw hasło użytkownik zostanie przeniesiony do serwisu Taelo.pl, gdzie należy zdefiniować hasło do nowo utworzonego konta. Po zatwierdzeniu go przyciskiem Zapisz użytkownik będzie mógł swobodnie korzystać ze wszystkich funkcji konta ogłoszeniodawcy.

rejestracja

TEMATY ARTYKUŁÓW

Zobacz wszystkie tematy