Wizytówka wykonawcy w Taelo.pl

Wykonawca w systemie Taelo.pl ma możliwość spersonalizowania swojej wizytówki, która będzie widoczna dla pozostałych użytkowników systemu po wybraniu jej z poziomu Listy wykonawców. Po zarejestrowaniu konta zawiera ona jedynie podstawowe informacje. Jeśli użytkownik zamieści dodatkowe dane i uzupełni portfolio w zakładce Profil, wizytówka stanie się atrakcyjniejsza dla zleceniodawców. Wszelkie zmiany w wizytówce wprowadza się z poziomu zakładki Profil.

Wizytówka składa się z belki głównej, na której widoczne są: nazwa firmy, liczba ocen wraz ze średnią oceną wykonawcy, kategorie, ikony wyróżnień profilu (integracja z wFirma.pl, 100% uzupełnienia profilu, praca zdalna), logo firmy, odnośniki do mediów społecznościowych, status aktywności online oraz ikona wysyłki wiadomości i zgłaszania naruszeń.

wizytówka

W skład wizytówki wchodzą również zakładki:

  • Przedstawienie:

- zawiera opis profilu działalności,

  • Cennik:

- zawiera cennik usług wraz z nazwami pozycji, ceną, jednostką i krótkim opisem,

  • Wykonane zlecenia:

- zawiera listę wszystkich zleceń wykonanych przez wykonawcę oraz opinii odnośnie zleceń,

  • Artykuły:

- zawiera listę wszystkich artykułów napisanych przez wykonawcę,

  • Galeria:

- zawiera portfolio wykonawcy,

  • Terminarz:

- zawiera terminarz wykonawcy z widocznymi dniami pracującymi oraz zajętymi terminami.

wizytówka

Po prawej stronie znajdują się informacje na temat danych kontaktowych (pokażą się one po naciśnięciu przycisku Pokaż dane kontaktowe) oraz lokalizacji. Istnieje możliwość ukrycia widoczności danych z poziomu zakładki Ustawienia » Widoczność danych.

wizytówka

W przypadku nieuzupełnienia poszczególnych informacji z poziomu zakładki Profil, zakładki wspomniane powyżej będą ukryte do czasu ich uzupełnienia.

TEMATY ARTYKUŁÓW

Zobacz wszystkie tematy